NESA Sistemı Genel Müdürü Kani Akkuş; Trader, Ürün Tasarımcılar, Pazarlama Marma Polil Filmler Toplantısında Bir Araya Geldiler.
23.05.2020

NESA Sistemı Genel Müdürü Kani Akkuş; Trader, Ürün Tasarımcılar, Pazarlama Marma Polil Filmler Toplantısında Bir Araya Geldiler.

1991 yılında kurulan Polonya merkezli Marma Polskie Folie Sp.z o.o. firmasının Türkiye’deki yetkili distribütörü ve satıcısı olan Nesa Sistem, yapı sektöründe faaliyet göstermektedir. Nesa Sistem yenilikçi bakış açısı, avantajlı fiyatları ve kusursuz hizmet anlayışı ile sektöre öncülük etme konusunda hızla gelişmeye devam etmektedir.

29 yıllık deneyime sahip Marma Polskie Folie firmasının kaliteli ürün hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini esas alan Nesa Sistem, çalışmalarını bu vizyon ile sürdürmektedir.

Nesa Sistem, inşaat sektöründe yalıtım için kullanılan İzolasyon ve İnşaat Filmlerinin hem distribütörlüğünü hem de satışını yapmaktadır. Kaprotex markası altında Çatı ve Cephe Örtüleri, Islak Hacim Tekstil Membranları ve Su Yalıtım Bantları ürünlerinde yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Yağmur suyu çözümleri.

Sita Türkiye distribütörü olan Nesa Sistem , Alman teknolojileriyle üretilen yağmur suyu sifonik sistemleri, teras, balkon gizli dere yaprak tutucu, tüm  yalıtımlar için çeşitli ürün yelpazesi olan Alman markası sita ürünleriyle hizmet vermekteyiz.

Güvenilirlik, esneklik ve yenilikçilik temel değerleri ile Nesa Sistem, iş ortaklarıyla güvene dayalı ve uzun süreli ilişkiler oluşturarak geleceği onlarla şekillendirmeyi hedeflemekte ve onlara özel esnek çözümler geliştirmektedir.

Kani AKKUŞ

Yönetim Kurulu Başkanı

 

+90 552 467 34 55